KONST / Litografier / Färglitografi 12691236
nr 1269 1236
Färglitografi
Peter Engberg. Signerad, numrerad 23/150. Bladets mått: 42x60, löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:39:35
100 kr
500 kr